Nie tylko reklamowe cukierki ale krówki personalizowane

krówki na chrzest - mleczne krówki

Jedną z ciekawych form reklamowych mogą być reklamowe cukierki. Najczęściej wybierane są, w tym przypadku krówki. Są to cukierki wybitnie polskie, smaczne i popularne. Krówki personalizowane doskonałe są zarówno do celów reklamowych jak i na rożnego rodzaju eventy oraz na wesela.

Krówki personalizowane na chrzest 

Prezent w postaci cukierka lub całego opakowania cukierków z opisaną datą danego wydarzenia, z imionami państwa młodych, z reklamą danej firmy, z ciekawą grafiką na papierku lub pudełku, jest przyjemną pamiątką. Smaczne cukierki we własnym, spersonalizowanym papierku to strzał w dziesiątkę, zarówno w kampaniach reklamowych jak i podczas pamiątkowych wydarzeń.

Krówki na chrzest z personalizowanym nadrukiem 

Krówki na chrzest –  mogą na swoich papierkach przedstawiać zarówno własny projekt jak i projekt zamówiony i profesjonalnego grafika. Dzisiaj w ogóle cukierki personalizowane są obecne na przyjęciach rocznicowych, ślubie, chrzcie czy komunii. Firmy zamawiają cukierki z okazji świąt Bożego Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, Na opakowaniach świątecznych cukierków są świąteczne motywy a w nie wplecione są loga, adresy, hasła reklamowe danych firm.

Wszystko to robi bardzo ładne wrażenie na klientach i kontrahentach. Personalizowane cukierki to miły prezent świąteczny, przyjemny podarunek okolicznościowy i ciekawa pamiątka, zapadająca nie tylko w pamieć ale także i w smak osoby obdarowywanej. Forma prezentów jako cukierków i to w dodatku spersonalizowanych coraz bardziej staje się popularna i coraz częściej spotykana nie tylko na imprezach firmowych ale i także na imprezach rodzinnych i okolicznościowych. Ponadto bardzo często spotykamy opisane krówki w różnych urzędach.