Cukierki na prezent czyli krówki personalizowane

krowki-personalizowane

Jeżeli nie mamy ciekawego pomysłu na prezent dla swoich rodziców na wesele, to zawsze możemy zamówić dla nich krówki personalizowane w specjalnie brandowanym pudełku. Tak wykonane dzieło na pewno ucieszy rodziców podczas specjalnych podziękowań, które przewidziane są na każdym weselu.

Krówki personalizowane 

Personalizowane krówki mogą zawierać dowolny nadruk. Może to być data ślubu dzieci lub nawet ich samych (jeżeli jest znana), mogą to być imiona dzieci, obrączki, ikony pana i pani młodej lub nawet specjalnie wymyślone na tą okazję grafiki. Wszystko zależne jest tak naprawdę od pomysłowości Pary Młodej. Takie cukierki personalizowane mogą być zamknięte w specjalnym, papierowym pudełku z rączkami, zwykłym pudełku, takim w jakim zamykane są bombonierki lub nawet w opakowaniu drewnianym. Przy czym ostatni rodzaj opakowania jest najdroższy. Jednak na tym nie kończą się możliwości przy zamówieniu.

Na papierowych opakowaniach można umieścić dowolny nadruk. Mogą to być kwiaty lub zdjęcie Pary Młodej. Dodatkowo w samym środku opakowania można umieścić również specjalną dedykację, np. życzenia dla rodziców za tyle lat wychowywania. Dowolność jest ogromna. Z kolei na drewnianym opakowaniu można również zamówić wykonanie dowolnej grafiki, która będzie wycięta specjalnymi narzędziami. Można również pomyśleć o takich samych życzeniach, jeżeli będziemy mieli ochotę. Trzeba przyznać, że zamawianie takich cukierków na prezent to naprawdę doskonały pomysł. Zamawiając takie łakocie dla swoich rodziców nie możemy zapomnieć również o gościach weselnych. Im również należą się podziękowania za przybycie na naszą imprezę weselną.