Profesjonalne oprawianie obrazów

ramki drewniane

Oprawa obrazów jest tym co kochamy robić najbardziej. Bogata oferta naszej firmy sprawia, że jest to wspaniała okazja dla wszystkich, którzy chcą posiadać ramę inną niż zwykłe. Dla nas każda rama to prawdziwe stylistyczne wyzwanie. W naszej ofercie dajemy możliwość wykonania ramy do obrazu zgodnie z wizją i pomysłem klienta, przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych materiałów. Takie połączenie pozwoli na stworzenie wyjątkowej kompozycji.

Każdy obraz wymaga oddzielnego traktowania. To że jeden obraz wygląda doskonale w poszczególnej ramie, nie znaczy że kolejny obraz będzie wyglądał tak samo. Wszystko zależy od jednostkowego oblicza dzieła. Stworzenie idealnej ramy do obrazów, która będzie komponowała się, z obrazem, a także z pomieszczeniem, w którym obraz będzie się znajdował to sztuka, wymagająca wiele precyzji oraz doświadczenia. Nasi specjaliści swoimi poradami i wskazówkami pomagają dokonać wyboru odpowiedniej ramy do obrazu. Autorska rama może w dobitny sposób podkreślić wydźwięk i efekt całej kompozycji.

W ofercie firmy NIELSEN znajdują się również ramki drewniane. Są one wyjątkowo piękne, utrzymane w nowoczesnym jak i klasycznym stylu, a także stanowią idealne dopełnienie obrazu. Te ramki same w sobie są już dziełem sztuki, a w połączeniu z najprostszym obrazem podkreślają jego głębię i znaczenie oraz nadają wartości estetycznej i wizualnej pomieszczeniu. Przygotowana oferta przez firmę, uwzględnia estetyczne pragnienia, dlatego możemy tutaj znaleźć ramy nawiązujące do stylu klasycznego. Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom, nasza oferta została wzbogacona o listwy drewniane, które wprost nawiązują do nowoczesnych trendów.

Zapraszamy Państwa do przejrzenia naszych katalogów, które zostały przygotowane z myślą o Państwa potrzebach. U nas piękno i estetyka idą ze sobą w parze.

Zobacz też: Ramki drewniane, ramy do obrazów | Nielsen Polska