Piękne zęby bez wyrzeczeń

smile

Młodzi, nastoletni ludzie niezbyt przykładają się do troski o własne zdrowie, nie patrzą na to, co jedzą, unikają wizyt u lekarza. Najbardziej widoczne konsekwencje takiej metody można zauważyć w stanie uzębienia, osoby o słabszym szkliwie, nie chodząc regularnie do stomatologa, mogą mieć już nieodwracalne ubytki. Na szczęście współcześnie do naszej dyspozycji jest stomatologia estetyczna.

Bardzo dużo dorosłych osób z pewnością żałuje, że w młodości nie odwiedzało częściej dentysty, patrząc na liczne ubytki w swoim uzębieniu. Jednak na szczęście współczesne techniki stomatologiczne pozwalają nam odwrócić ten proces, abyśmy znów mogli cieszyć się pięknymi zębami. Często ubytki leczone na zębach przednich powodują nieestetyczne przebarwienia na płytce zęba. Obecnie możemy na takim zdrowym, lecz niezbyt ładnym zębie umieścić licówkę, która nie tylko wyrówna koloryt, ale również poprawi kształt. Nie nadaje się ona jednak do zębów martwych, w tym przypadku niezbędna będzie koronka. Licówki montuje się podobnie jak tipsy na paznokciach – delikatnie ściera się powierzchnię zęba, aby móc umieścić na niej bardzo cienką, często porcelanową płytkę. Korzystając z tej metody, każdy z nas może sobie sprawić hollywoodzki uśmiech.

Stomatologia estetyczna to często jedyna opcja dla osób, które chcą poprawić wygląd swojego uzębienia. Co prawda za zabiegi z jej zakresu należy płacić, nie są refundowane. Jednak koszta te zostaną zrekompensowane poprzez wspaniały wygląd naszego nowego uśmiechu. W każdym mieście możemy znaleźć specjalistę, który świadczy usługi w tym zakresie.

Zobacz: Stomatologia estetyczna Kraków | stomatologia-impla.pl