Firma, która ma potencjał!

firma

Pościel niemowlęca to bardzo ważny element wyposażenia pokoju naszej pociechy. Pościel bowiem towarzyszy dziecku na każdym etapie jego życia. Musi być jednocześnie miękka, piękna wizualnie i warta swojej ceny.
Polecamy, aby nie oszczędzać na pościeli czy kokonach niemowlęcych gdyż mają one służyć na lata. Internetowy sklep „Szwalnia snów” od wielu lat wiedzie prym na polskim rynku w dziedzinie producentów artykułów dla dzieci i niemowląt. W ofercie dostępne są takie produkty jak: poduszki, pościel, kokony, beciki, rożki czy prześcieradła do łóżeczek. Oferowane artykuły dla naszych milusińskich są wykonane z jak najlepszych surowców. Tym samym mamy pewność, iż dzieciaki są bezpieczne i mają zapewniony zdrowy rozwój. Kontrola jakości towarów rozpoczyna się wraz z rozpoczęciem procesu produkcyjnego. W naszej firmie przestrzegane są wszelkie zasady wysokiej jakości procesu produkcyjnego. Materiały dobierane są z najwyższą dokładnością. Chcemy, aby nasze produkty były jednocześnie trwałe i piękne estetycznie. Dbamy o praktyczność towarów i przystępną dla każdego klienta cenę. Zgodnie z wysokimi oczekiwaniami klientów stale rozszerzamy naszą ofertę, aby nieustannie podnosić poziom świadczonych przez nas usług. W kategoriach na naszej stronie internetowej możemy znaleźć takie perełki jak: kokon niemowlęcy, przewijaki, zasłony z motywami bajkowymi, ciepłe śpiworki, moskitiery, kołdry oraz poduszki.

Kołdry i poduszki, ochraniacze, przyborniki i rożki zgodnie z przyjętymi zaleceniami powinny być prane w temperaturze 30 stopni. Oczywiście nie wolno ich pod żadnym pozorem wirować! Kokon dla niemowlaka również powinien być czyszczony zgodnie z zaleceniami wydanymi przez producenta.

Zobacz też: Kokon dla niemowlaka, kokon niemowlęcy | Szwalnia Snów