Akcesoria od Sennej Sówki, czyli wszystko dla naszego dziecka!

rożek dla noworodka

Czym może zajmować się firma Senna Sówka, jeśli wziąć pod uwagę wyłącznie piękną i poetycką nazwę? Cóż, odpowiedź nasuwa się sama – Senna Sówka dostarcza dzieciom i rodzicom wszystkiego, co może poprawić jakość ich snu i zapewnić im komfortowy wypoczynek. W asortymencie firmy znaleźć można pościel dziecięcą, akcesoria do łóżeczek, rożki dla niemowląt, a nawet pieluszki.

Pościel to nie wszystko

By dziecięce łóżeczko było wygodne i praktyczne nie tylko dla malucha, ale i jego rodziców, sama pościel to za mało. Wszelkiego rodzaju przyborniki, baldachimy czy przewijaki sprawią, że korzystanie z niego będzie czystą przyjemnością. Rożek dla noworodka jest produktem, który znacznie ułatwi jego zasypianie, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Akcesoria od Sówki

Senna Sówka dostarcza wielu akcesoriów, które ułatwią codzienne użytkowanie dziecięcego łóżeczka.

Aby snu malucha nie zakłócali żadni niepożądani goście, wskazane jest zamontowanie nad łóżeczkiem moskitiery. Jest to ważne zwłaszcza latem, kiedy zapalone w pokoju malucha światło przyciąga wszelkiego rodzaju ćmy, komary i muchy. Sami wiemy, jak skutecznie może zakłócić sen już jeden latający nad uchem owad. Moskitiera to gwarancja tego, że maluch wstanie rano radosny, bez śladów pogryzień.

Przybornik do łóżeczka także jest niesamowicie praktycznym rozwiązaniem. Można schować w nim te wszystkie akcesoria, które nie powinny się walać po całym pokoju, ale muszą być zawsze pod ręką rodzica. To doskonałe miejsce na przechowywanie awaryjnej pieluszki,chusteczek nawilżanych, kremu do pielęgnacji czy pudru. Przybornik sprawi, że w pokoju dziecka zapanuje porządek i czystość.

Elementem, którego nie może zabraknąć w pokoju małej księżniczki, jest baldachim. Zawieszony nad łóżkiem sprawi, że w pomieszczeniu zapanuje iście królewska atmosfera.

Zobacz też: Rożki dla niemowląt | Szwalnia snów