Dla dobrego wyglądu i nastroju na co dzień

Trendy w modzie zmieniają się w każdym sezonie. Ale czy warto podążać za modą, bezkrytycznie przyjmując to, co ona dyktuje?

Dobry wygląd zapewnia garderoba i uzupełniające ją dodatki dopiero wtedy, gdy są one odpowiednio dobrane do stylu życia, sylwetki, karnacji skóry i koloru włosów. Dlatego warto wybrać się na zakupy ze stylistką. Pomoże ona dopasować fason ubrań i ich kolorystykę, a także doradzi, jak z poszczególnych elementów garderoby utworzyć atrakcyjne zestawy na każdą okazję. Doświadczona stylistka znakomicie potrafi rozpoznać potrzeby i oczekiwania klientek, dzięki temu sprawnie i szybko skomponuje dla każdej z nich oryginalne kreacje – wygodne i eleganckie.

Zakupy ze stylistką to również znakomita okazja do pozbycia się kompleksów związanych z niedoskonałościami wyglądu i stereotypów dotyczących stylu ubierania się pań w różnym wieku. Dobrze skrojona sukienka tuszuje mankamenty sylwetki, a żywsze kolory odmładzają – wszystko to wpływa na atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie psychiczne na co dzień.

Dopełnieniem wizerunku jest dobranie do typu urody fryzury i makijażu, podkreślających naturalne walory twarzy. Pomoże w tym wizażystka (Kraków. zob www.styleandmore.pl/makijaz) . Doradzi jak podkreślić kształt oczu poprzez zastosowanie kresek i cieni, oraz jaka dobrać pomadkę do ust stonowaną z resztą makijażu.

Korzystanie z usług stylistki i wizażystki przynosi wiele korzyści; pomaga w rozwiązywaniu problemów z tworzeniem własnego wizerunku, pozwala oszczędzić czas podczas podejmowania czasem trudnych decyzji przy zakupach odzieży, a odświeżenie fryzury i makijażu zdecydowanie poprawia samopoczucie i nastrój.