Romantyczna kolacja

restauracja Kraków

Chciałbyś zaprosić swoją kobietę na romantyczną kolację przy świecach. Miejsce powinno być wyjątkowe i specjalne. Wybór nie powinien być w żaden sposób przypadkowy.
Kraków jest pięknym, historycznym miastem, które słynie z romantycznych miejsc, pięknych knajpek. Przed kolacją warto odwiedzić Wawel, Sukiennice, przespacerować się po starym rynku, dać swojej wybrance kwiaty. Wszystkie te czyny sprawią jej z pewnością przyjemność. Będziecie mieli okazję zaglądnięcia do Kościoła Mariackiego, obejrzenia ulicznych twórców. Być może spotkacie tradycyjnego Lajkonika. Jeśli wybierzecie się na dłuższą wycieczkę w południe możecie wysłuchać tradycyjnego krakowskiego hejnału. A po wszystkim romantyczna kolacja.
Jak wspomniano powyżej Kraków jest miastem bogatym w liczne restauracje, więc wybór miejsca docelowego powinien być dokonany starannie i z pewną znajomością tego, gdzie ukochana lubi jeść i jaki jest jej ulubiony typ jedzenia. Jeśli znacie się dłuższy czas ze znalezieniem odpowiedniego miejsca nie powinieneś mieć jakichkolwiek problemów. Kraków jest wyjątkowo elastyczny pod tym względem. Jeśli jednak zdecydujecie się na tradycyjne włoskie posiłki powinniście rozważyć restaurację (Kraków) DaPietro . Atmosfera budowana w tym lokalu przypada do gustu większości klientów. Jest poufale, przyjemnie i każdy w menu znajdzie coś dla siebie. Jeśli wybierzesz tego typu lokal z pewnością ukochana zwróci na to uwagę i doceni wybór. Fakt, że restauracja jest usytuowana w kameralnym miejscu to jej kolejny ważny atut.
Wybór jednak należy do was, ważne aby wizyta w Krakowie budziła wasz zachwyt i zadowolenie.