Oświetlenie w mieszkaniu

oświetlenie LED

Wyposażasz nowe mieszkanie lub robisz remont? Pewnie zastanawiasz się jakie oświetlenie wybrać. Ma ono niebagatelny wpływ na to jak czujemy się w pomieszczeniu i nadaje mu indywidualny charakter. Dobrym rozwiązaniem może być oświetlenie LED, które wypełni wnętrza ciepłym lub zimnym białym światłem. Lampa LED nada Twojemu salonowi nowe życie, a żarówka LED w kuchni lub łazience może całkowicie odmienić charakter wnętrza. Pamiętaj, że wybierając oświetlenie musisz brać pod uwagę to w jaki sposób będziesz wykorzystywać dane pomieszczenie. To czy przy danym świetle będziemy czytać, wykonywać makijaż czy gotować powinno mieć wpływ na jego barwę.
Pamiętajmy o tym, żeby pogodzić gusta wszystkich domowników wybierając oświetlenie. Żarówki LED pozwolą na szeroki wybór zarówno barwy światła jak i jego intensywności.
Stosując oświetlenie LED jesteśmy też w stanie oszczędzić ponieważ technologia LED pochłania zdecydowanie mniej energii elektrycznej niż tradycyjne żarówki.
Wybierając żyrandol lub lampę, zwróćmy uwagę na gwint żarówki oraz maksymalną jej moc może się bowiem okazać, że nasz wymarzony żyrandol do salonu będzie zbyt słaby by oświetlić całe pomieszczenie i będziemy musieli zadowolić się mrokiem lub też zainwestować w dodatkowe lampy.
Żarówka LED da nam zdecydowanie więcej możliwości wyboru niż jej tradycyjny odpowiednik dlatego rozważmy tę opcję oświetlając nasze mieszkania, domy i biura.