Jak wybrać najlepsze prezenty dla szefa?

prezenty dla szefa sa nieraz wyzwaniem

Trzeba kupić prezent dla szefa? Hmm… nie masz żadnego pomysłu? Ten artykuł powstał aby Ci pomóc! Po pierwsze spersonalizuj swój prezent. Niezależnie od tego czy lubisz swojego przełożonego, na pewno doceni on twoje indywidualne podejście. Personalizacja sprawi, że twój szef będzie myślał, że kupiłeś przemyślany prezent. To miłe uczucie, dla każdego człowieka, nawet szefa.
Po drugie napisz odpowiednią kartkę z życzeniami. Nie wystarczy się na niej podpisać, napisz w niej choć kilka, również spersonalizowanych, słów. Dobre słowa jest często ważniejsze od samego prezentu.
Po trzecie pomyśl o tym, co wiesz na temat sw ojego szefa. Czy cieszą go jakieś szczególne rzeczy? Może uwielbia wspinaczki skałkowe albo pasjonuje go historia Rzymu. Najlepiej porozmawiaj z nim i wybadaj temat. Pomoże to stworzyć mały profil osobowości, dzięki czemu będziesz mógł stwierdzić co mu się podoba. Poświęć więc trochę czasu, na osobistą rozmowę z nim w mniej formalnym stylu. Zadaj mu pytania na temat rodziny, dzieci, jego pasji (Nie pytaj o wszystkie naraz, no może to wyglądać podejrzanie).
Po czwarte rzuć okiem na prywatne rzeczy w gabinecie szefa. Może jest on wyposażony w wiele technologii i nowoczesnej elektroniki? Środowisko pracy wiele mówi o preferencjach danej osoby.
Po piąte ustal budżet, którego będziesz się trzymał.
Po szóste zbierz wszystkie pomysły i przedyskutuj je w gronie współpracowników.
Jak widać prezenty dla szefa to skomplikowany temat. Z drugiej strony to tylko prezent, nie ma więc też co się tym nadmiernie przejmować
Na końcu porada – ostrożnie z humorystycznymi prezentami, nie każdy szef będzie z takowych zadowolony!