Escape game rozrywką dla każdego

charakteryzowany na wiezienie escape room

Rozrywka jaką dostarcza gra w escape game staje się coraz bardziej popularna. Już w prawie każdym mieście można znaleźć kilka lokali typu escape room, które łącznie oferują nam zabawę w kilkudziesięciu pokojach zagadkach. Każdy utrzymany w innym klimacie, dzięki czemu mamy w czym wybierać.

Na czym polega escape room?
Do escape room wchodzi się w małych, zwykle kilkuosobowych grupach. Cała zabawa polega na tym, żeby wyjść z pokoju zagadek przed upływem określonego czasu, najczęściej jest to około jednej godziny. Grupa musi wspólnie wykonywać określone zadania, których rozwiązanie pozwoli jej na wydostanie się. Każdy pokój zagadek ma inną tematykę, co sprawia, że możemy sobie wybrać klimat w jakim ma być utrzymany pokój. Powstały już straszne escape roomy, rodem z horroru, a także przygodowe, historyczne, czy kryminalne. Znaleźć można nawet pokoje stworzone z myślą o dzieciach.

Przed wejściem do pokoju grupa nie wie czego może się spodziewać. W środku mogą znajdować się zagadki różnego typu. Wszystko zależy od pomysłowości i kreatywności twórcy danego pokoju. W środku pojawić się mogą zagadki logiczne, manualne, zręcznościowe,a może nawet wielki labirynt, który trzeba przejść. Każdy escape room jest inny i na pewno czymś nas zaskoczy.

Pokój zagadek to rozrywka dla każdego. Tutaj można wykazać się spostrzegawczością, zręcznością i logicznym tokiem myślenia. Wizyta w escape room to również sposób na integrację grupy. Wydostanie się z pokoju możliwe jest tylko dzięki pracy całego zespołu. Taka rozrywka jest więc świetną propozycją dla pracowników firm, czy grupy przyjaciół.

LostRoom Kraków | najlepszy escape room w Krakowie | sprawdź na: http://www.lostroom.pl/