DJ w jednym szeregu z kapelą weselną

Dominik Szymoniak to idealny DJ na wesele w Krakowie

Choć może to brzmieć odrobinę absurdalnie, to jednak zdarzają się takie wesela, które obsługują pod kątem muzyki, równocześnie DJ na wesele i zespół muzyczny czy kapela weselna. Po co płacić podwójnie? Dlaczego i czy w ogóle warto, aby na jednym weselu grali i DJ i zespół? O tym przeczytasz w tym właśnie artykule. Zapraszam do miłej lektury.

Teoretycznie przyjmuje się, że kiedy pokusimy się o zatrudnienie zespołu oraz DJ’a, prawdopodobieństwo dobrej zabawy na weselu rośnie. Mogą oni bowiem występować naprzemienne i dzięki temu kiedy orkiestra ma ochotę odpocząć, wtedy może wkroczyć DJ na wesele. DJ uratuje sytuację również kiedy okaże się, że zespół nie zna jakiegoś kawałka muzycznego, bądź po prostu nie da rady go wykonać. Nie ma co ukrywać, że zdarzają się utwory muzyczne, które najzwyczajniej w świecie przyjemniej jest posłuchać w oryginale, a są takie, przy których lepiej się bawi jak są wykonywane na żywo. Innym atutem takiego duetu jest jeszcze możliwość takiego połączenia, że zespół będzie odpowiadał wyłącznie za muzyką, a DJ zadba o oprawę świetlną i będzie pełnił rolę wodzireja.

Jak więc widać na powyższych przykładach, DJ na wesele i zespół muzyczny mogą się wręcz idealnie uzupełniać, i dzięki temu zapewnić uczestnikom wesela pełną muzycznych doznań imprezę weselną. Taki mix jest niezwykle ciekawą opcją i pozwala zadowolić wszystkich gości – starsi wolą zespoły muzyczne, a dla młodych to DJ na wesele jest o wiele lepszym rozwiązaniem. Dzięki takiemu posunięciu organizatorzy wesela nie zetkną się z krytyką ani ze strony młodszych ani starszych biesiadników.

Wesele organizuje się po to, by wejść w nowy rozdział życia przy obecności wszystkich bliskich osób i przy wybornej zabawie do rana. Dobrze bawić się ma nie tylko para młoda, ale również jej goście, choć należy pamiętać, aby podejść do tego jednak z lekkim dystansem i nie myśleć wyłącznie o gościach. Odrobina egoizmu w podporządkowaniu przyjęcia weselnego pod własne gusta, nikomu nie zaszkodzi. W przypadku gdy nie chcecie wydawać pieniędzy i na DJ’a i zespół, to koniecznie wybierzcie opcję, która bardziej Wam odpowiada. Gdy jest to dla Was DJ na wesele, to sięgnijcie po jego usługi, a nie słuchajcie co w tej kwestii mają Wam do powiedzenia inni. Słuchajcie tego co podpowiada Wam intuicja i jeśli tego pragniecie to bez wahania postawcie na DJ’a, jak na przykład ten DJ na wesele z Krakowa: https://exclusivedjs.pl/.